Listopad 2011

New

18. listopadu 2011 v 22:23 | superterisek |  Pixelky

Billy Gilbert a Cycloid

16. listopadu 2011 v 22:37 | superterisek |  Bakugan :D
Billy je bojovník za Subterru a jeho bakugan je Cycloid. Billy miluje baseball a cestuje po celém světě. Je nejlepší přítel Julie se, kterou se zná od malička, Mají mezi sebou komplikovaný vztah. Býval 10.nejlpeším hráčem světa a proto ho vzal Masquerade k sobě. Vrátí se zpět, když posílaá Julii do dimenze zkázy. Vzpomene si na vše co spolu zažily a vezme si kartu zpět čímž jí zachrání život. Hraje v první a druhé sérii kde si zabojoval v prostoru pro Bakugany.

Cycloid je bakugan ze Subterry. Jeho parťák je Billy Gilbert. Spolu tvoří dobrý tým. Cycloid používá hlavně útoky se svým kladivem. Snaží se být romantik a zapůsobit na holky. Jeho sen je někdy dostat Gorema na lopatky s jeho výškou. Párkrát se mu to i vydaří a potom jsou s Goremem nej kámoši. Hraje v první a druhé serii.

Battle Brawlers

Billy
File:Billy Screen.JPG
Billy.jpg
Bakugan Battle Brawlers 1264977433 3 2007.jpg
Billy.gif
Billy gilbert imagen.jpg
Bakugan ep 47 13.png
Bakugan ep 47 10.png

Cycloid
Cycloid Bal Subterral.JPG
Cycloid Subterra.JPG
Bakugan ep 47 5.png
Cycloid.PNG
Cycloid Eye.PNG
Bakugan ep 47 8.png


New Vestroia

Billy
075.PNG
Billy Bakugan NV.jpg
Billy in the Bakugan Interspace.jpg
BillyNV.gif
1498079.jpg
1587979089.jpg
Billy in a photo.jpg

Cycloid
Cycloiddddde.jpg
Cycloid challenges.PNG
Cycloid punch.PNG

Komba O' Charlie a Harpus

16. listopadu 2011 v 21:29 | superterisek |  Bakugan :D
Komba je bojovník za Ventus a jeho Bakugan je Harpus. Býval 5.nejlpeším hráčem světa. Hraje v první řadě jenom. Komba miluje bojové sporty. V bakuganu je opravdu dobrý a proto ho Masquerade přetáhl nasvou stranu. Zpět se vrátí po druhém souboji se Shunem. Uzná že je opravdu silný a chce se nechat od Shuna učit a je jeho vzorem. Je to veselý malý kluk.

Harpus je další šílený Bakugan tentokrát s Ventusu. Jejím partnerem je Komba. Je to Bakugan v puperťáckém věku. Má pořád nějaké divné řečičky a pořád něco komanduje. Když jde proti Bakuganu, který je větší jak ona tak chce zbaběle utéct, ale nikdy se to nestane a ikdyž ví že prohraje , jde do toho. Útoky ze vzduchu volným pádem jsou její speciality. Hraje jenom v první řadě.

Battle Brawlers

Komba
Komba Screen.JPG
Kombaocharile.jpg
Komba.jpg
Komba1.jpg
Komba2.jpgKomba and Shun.jpg

Harpus
Harpus Ball.JPGHarpus-bakugan-o.gifHarpus Ventus.JPG
Harpus 2.jpg
Harpus Flying.jpg
Bkn harpushq 1.png
Harpus-bakugan-o.gif

Julio Santana a Tentaclear

15. listopadu 2011 v 20:53 | superterisek |  Bakugan :D
Julio je bojovník za Haos a jeho Bakuganem je Tentaclear. Býval čtvrtým nejlepším hráčem světa. Tenro kluk pochází z Egypta. Masquerade ho ovládl spolu s ostatníma aby pro něj pracoval. Julio má silný tělo a taky řečičky, ale na bojovníky to nestačí. Síla jeho Bakuganu je neuvěřitelná. Julio se potom s ostatnímy dostává ze spárů Masqueradeho a pomáhá zachránit Zemi. Hraje jenom v první řadě.

Tentaclear je Bakugan z Haos a je parťákem Julia Santana. Celé jeho tělo tvoří jedno oko a s ním provádé mocné útoky, které vás během jedné rany promění v kuličku. Jeho světlo je neuvěřitelné. Je to nemluvící Bakugan jako ty obyčejní ze seriálu. Hraje v první řadě.

Battle Brawlers

Julio
Julio Screen.JPG
Julio.jpg

Tentaclear
Tentaclear Ball.JPG
Tentaclear Haos.JPG
Fortress and Tentaclear.PNG

Klaus von Herzen a Sirenoid

14. listopadu 2011 v 21:39 | superterisek |  Bakugan :D
Klaus je bojovník za Aquos. Jeho Bakuganem je Sirenoid. Býval druhým nejlepším bojovníkem Bakuganu. Pochází z Německa z bohaté rodiny a vlastní několik firem a zámku na Zemi i na Vestalu. Hraje v první a druhé řadě. Masquerade ho přetáhl jednu dobu na svou stranu, ale spolu s ostaníma si uvědomil co dělá a vrátil se na stranu dobra. Klaus je moc hodný na ženy. Vlastní i portál, no jinak by se nedostal sám na Vestal. Miluje svého Bakugana jakoby to byla jeho žena.

Sirenoid je Bakugan z Aquosu a je Bakuganem Klause. Sirenoid je mořská panna. Je asi tak nejpěknějším Bakugan z celého seriálu. Její útoky jsou jako siréna, kde používá svůj zpěv a hudební nástroj, aby ošálila protivníka. Je mocným Bakuganem. Pomáhá Klausovi řídit jeho firmy. Pokaždé když je ve své formě kuličky tak je v akvárku. Hraje v první a druhé řadě.

Battle Brawlers

Klaus
Klaus Screen.JPG
Images klaus.jpg
Klaus.jpg
Klaus talk .png
Screenshot.png
Screenshot at 2011-10-25 10 48 43.png
Screenshot at 2011-10-25 10 49 01.png

Sirenoid
AquasBakuganSirenoid.jpg
BKN SirenoidHQ 1.png
Sirenoid...png
OgAAAHj5hlGfQ1k8fb7rcIhdKtQKIyzfVTzd6GDHCCVpNXOVz InbJIXl0lHwlkfCRJomJfEO5r1rVdaSsDebAyLqLkAm1T1UGEaM-2ewwhQZ1ZMkS3XYablCOs6.jpg

New Vestroia

Klaus
Klaus.png
Klaus2.jpg
Klaus8.jpg
Klaus6.jpg
Klaus10.jpg

Sirenoid
File:OgAAAL64xFBaxb1g4l98e26xMaTlE1W2TjfdzIGbCRYm-0BogUPKJ3O6-oQ59ZMBhAuPonTm2wu0Z mq90G-oDxhGTQAm1T1UL0R8J9ZcYFlsrOVUIzhMoRkBC7X.jpg
Sirenoid on Vestroia.png

Chan Lee a Fourtress

13. listopadu 2011 v 18:56 | superterisek |  Bakugan :D
Chan je bojovnice za Pyrus a její Bakugan je Fourtress. Hraje v první a druhé řadě. V první řadě hraje jednoho ze záporáků, ale to se změní po bojích s Bojovníky Bakuganů. Bývala 3.nejlepší hráčkou Bakuganu. Je to velice silná bojovnice. Pochází z Číny. Je velice hodná a milá, ale na straně zla je krutá. Umí čínská bojová umění a nechtějte dostat její kop do hlavy. Má slabost pro Joa Browna.

Fourtress je Bakugan z Pyrusu a jejo parťák je Chan Lee. Fourtress má několik hlav a ty používá při útoku. Pokaždé jakou má zrovna náladu, tak se mu otočí správný obliček a každý má jinou moc. Je to Bakugan, který si zachová chladnou hlavu teda hlavy. K jeho speciálním útokům patří ohnivé útoky s mečem. Hraje v první a druhé řadě.

Battle Brawlers

Chan Lee
Chan Lee Screen.JPG
Chan lee .png
Chan Fist PUMP !.png
Chanlee.jpg
Chan Lee.png
ChanJoe.JPG

Fourtress
Fourtess Ball.JPG
Fourtess.JPG
Fourtress Pyrus.png
Fortress.PNG

New Vestroia

Chan Lee
Chan Lee NV.jpg
Chan tossing Fortress.PNG
Chan lee.jpg

Fourtress
File:Fourtress00.jpg
Fourtress.jpg

Wavern a Naga

12. listopadu 2011 v 22:15 | superterisek |  Bakugan :D
Wavern je sestra Nagy. Je Bakuganem z planety Haos, ale ovládá všechny atributy díky síle jádra, které má v sobě když její bratr se zmocnil tichého jádra. Její partner je Joe Brown, kterému zachránila život. Je milá a moc krásná. Díky jádru má neuvěřitelnou sílu, ale aby zachránila vesmír tak se vzadala jádra a předala ho Dragovi. Kvůli tomu umře, ale pořád žije v Dragovi kvůli jeho dokonelému srdci tedy jádru. Hraje v první a ve druhé řadě kde promlouvá k Dragovi ať to nevzdává. Taky se mihne ve čtvrté řadě kde zase mluví na Draga.

Naga je bratr Wavern a zlý Bakugan. Chce získat obě jádra aby ovládl vesmír. To se mu nepodaří a tiché jádro ho vtáhne do sebe a druhé jádro získá Wavern. Mezi tím se v jádru pomalu vyvíjí a místo sebe posílá jiné Bakugany, aby začali z ničením Země. Po té co se vyvine má moc vystoupit z jádra a napadne Zemi. Jeho partner je Hal-G. Hraje jenom v první řadě.

Battle Brawlers

Wavern
Wavern Ball.JPG
Wavervataackinh.PNGWaverebakuform.PNG
Wavern stand.png51 6.png0258.png

Naga
Bakugan episode 34 dub- Home Sweet Home (1-3).flv 000062375.jpg
Naga Original.jpg
Naga Silent Core.jpg

Silent Naga
Silent Naga open.PNG
Bakugan ep 39 8.pngNaga3.png
Bakugan ep 45 8.png
Bakugan ep 47 1.png
Naga7.png

New Vestroia

Wavern
00567.jpg
Wavernsep6.PNG
Waverndeath.PNG

Mechtanium Surge

Wavern
Wavern01.jpg
WavernTwo.jpg

Michael Gehabich / Hal-G

12. listopadu 2011 v 21:55 | superterisek |  Bakugan :D
Michael je vědec, který zkoumá Bakugany, když začnou padat z nebe karty. Je dědečkem Alice, kterou jako malou našel venku jen tak ležet. Je moc hodný na všechny a ohledně Bakuganů je chytrý a vyrábí různé přístroje co stím souvicí. Při jednom ze svých pokusů o transportér do Vestroie ho transportér vcucne a tam potká zlého Bakugana Nagu, který promění Michaela v Hal-G.
Hal-G je krutý a s Bakugany zachází jako s ponožkama. Jediný koho ctí je Naga a také mu dělá jeho bojovníka. Spolu s Nagou mají obrovskou moc a pomáhá mu ovládnout celý vesmír. Má jakoby čarodějnickou hůl se kterou přivolává Bakugany.
Hraje v první a druhé řadě, ale ve druhé hraje už normálně jako MIchael.

Battle Brawlers

Michael
Michael.png
Bakugan ep 39 5.png

Hal-G
Hal-G.png
206252 1237461999369 full.jpg
50 7.pngPaladin Ability Card.JPG
52 6.png
49 9.png

New Vestroia


Joe Brown

12. listopadu 2011 v 21:39 | superterisek |  Bakugan :D
Joe je webmaster stránek Bakugan. Bojuje za Haos a jeho Bakuganem je Wavern. Joe je milý kluk a moc hodný na všechny, dokonce i na zloduchy. Je velice nemocný, ale zachránila ho Wavern svou silou než se potkaly. Hraje jenom v první řadě.

Battle Brawlers

Joe & Wavern.JPG
Joe Brown.jpgJoe1.jpeg
Bakugan episode 34 dub- Home Sweet Home (1-3).flv 000495917.jpg
Joe brown with shining Pyrus.png
Joe2.png
Screen shot 2011-02-21 at 2.07.56 PM.png

Hydranoid

11. listopadu 2011 v 23:16 | superterisek |  Bakugan :D
Hydranoid je Bakugan z Darkusu. Jeho partnerem je Masquerade a potom Alice Gehabich. Hraje v první a druhé řadě. Vyvine se dvakrát. Hydranoid je krutý Bakugan, který jedinou ránou posílá Bakugany do dimenze zkázy. Patří k těm nejsilnějším Bakuganům z první série. Jak se stane Bakuganem Alice je milý a hodný. V druhé řadě dělaly Vestalané na Hydranoidovi pokusy a z něho vyvodily nového Bakugana.

Battle Brawlers

Hydranoid
Hydra0.jpg
Hydranoid.JPG
Bakugan-battle-brawlers-20090609061512480.jpg
Hydranoid Opening.jpg

Dual Hydranoid
Dualballform.PNG
Dualbakuform.PNG
Dualdarkusgazerdual.PNG
Dual.PNG

Alpha Hydranoid
Alpha hydranoidball.jpg
Alpha hydranoid.jpg
Alpha Hydra.png
Hydraattackingtrident1.PNG

New Vestroia

Alpha Hydranoid
Patryk Jan Cesarz 5 (10).jpg
Hydrafdeathtrid.PNG
Hades+ahydra.jpg
Alpha Hydranoid 1.jpg

Gorem

10. listopadu 2011 v 22:14 | superterisek |  Bakugan :D
Gorem je Bakugan ze Subterry. Hraje v první a druhé řadě. Jeho parťačkou je Julie Makimoto. Gorem je veliký mohutný Bakugan, ale přes jeho monstrozní slupku je velice milý a hodný. Ve všem co říká Julie tak ji podporuje. Má rád Julii celým svým srdcem. Gorem je silný, ale jeho obrovské rozměry mu někdy zajistí prohru. V seriálu se jednou vyvine.

Battle Brawlers

Gorem
Gorem Open.jpg
Gorem 1.jpg
Gorem.JPG
2011-04-11 1810 001.png

Hammer Gorem
Hammer Gorem Ball.JPG
Hammer Gorem Subterra.JPG
Bakugan ep 35 g.png
Picture 9999.png

New Vestroia

Hammer Gorem
Hammer Gorem Grand Impact !.png
Hammer Gorem punching Knight Percival.jpg

Preyas

9. listopadu 2011 v 21:41 | superterisek |  Bakugan :D
Preyas je Bakugan z planety Aquos. Jeho parťák je Marucho Marukura. Hraje v první, druhé a čtvrté řadě. Je to nejbláznivější Bakugan z celého seriálu. Pokaždé když nastoupí na bojiště, řekne tu největší blbost co jste kdy slyšeli a navíc přitom dělá divné pozy. Preyas si umí sám změnit atribut. Je velmi silný na pohled, ale když začne dělat skopičiny tak o něm všichni pochybují. Preyas se v žádném díle nevyvinul zato porodil velmi zvláštní druh Preyase.

Battle Brawlers

Preyas
Preyas Ball.JPG
Preyas Anime.JPG
Yelling Preyas.png
Preyas using blue stealth.pngPreyasVSSting.jpg

New Vestroia

Preyas
2874574.jpg
P,H.jpgMinx Elfin Preyas.jpg

Mechtanium Surge

Preyas
Preyas MS01.PNG
Sensei preyas.png
Preyas pose.pngPreyaspunch.png

Skyress

8. listopadu 2011 v 20:57 | superterisek |  Bakugan :D
Skyress je Bakugan z planety Ventus. Její partner je Shun Kazami. Hraje v první a druhé řadě. Skyress je mírumilovná, hodná, ale občas se ukáža její agresivní stránka. Je velmi chytrá. Ve všem co řekne má pravdu. Později se stává strážcem Vestroie. Je ninjovský Bakugan a Shun dostal Skyress od svojí mámy když umřela. Dalo by se říct že duše jeho matky je ve Skyress.

Battle Brawlers

Skyress
Skyress Ball.JPG
Ventus Skyress.png
Skyress Attak.jpgSkaress.jpg
Skyress talking 2 Oberus.png

Storm Skyress
Storm Skyress Ball.JPG
Storm Skyress Anime.jpg
Wavervsprotectedskyress.PNG

New Vestroia

Storm Skyress
Storm Skyress.png
18657858.jpg
Eluse+storm skyress.jpg

Tigrerra

7. listopadu 2011 v 21:26 | superterisek |  Bakugan :D
Tigrerra je Bakugan z Haosu a její partnerem je Runo Misaki. Tigrerra hraje v první a druhé řadě. Je docela inteligentní Bakugan a udělá vše aby ochránila Runo, dokonce nechtěla bojovat proti jedním protivníkům aby ochránila Runo a velmi ráda spolupracuje s jinými Bakugany, protože společně mají větší sílu. Tigrerra se v celém seriálu tedy ve dvou řadách jednou vyvinula. Ikdyž to tak nevypadá, ale Tigrerra je žena. Když se naštvě má sílu za dva.

Battle Brawlers

Tigrerra
Tigerra Ball.JPG
Tigerra.jpg
Tigrerra Anime.jpg
Tigrerra2.jpg

Blade Tigrerra
Blade Tigerra Ball.JPG
Runo and Blade Tigrerra.PNG
Blade Tigerra.JPG
BT3.jpg

New Vestroia

Blade Tigrerra
Bakugan new vestroia episode 1 part1-Invasion of the Vestals 0018.jpg
BT4.jpg
BT1.jpg
Heliostigrerra.PNG

Drago

6. listopadu 2011 v 22:23 | superterisek |  Bakugan :D
Drago pravým jménem Dragonoid je Bakugan z Pyrusu. Je to hlavní bakugaí postava z Bakuganu, hraje samozřejmě ve všech řadách a jeho parťák je Dan Kuso. Drago jednu dobu hlídal jádro aby udržel Vestroiu v rovnováze. Jelikož hraje ve všech řadách, tak se dokola vyvíjí v silnějšího. Drago je silný Bakugan, chytrý a občas musí Dana uklidňovat kvůli jeho výbušné povaze. S Dragem chce bojovat každý Bakugan. Když se Drago poprvé setkal s Danem, tak neměl moc v lásce kvůli tomu, že si dělali z Bakuganů hru. Později se, ale stávájí silnějšíma a dělají pořádné problémy nejlepším hráčům světa a padouchům.

Battle Brawlers

Dragonoid
Drago Ball.JPG
Drago Anime.JPG
Pyrus Daegon.jpgDragovboostedragon.PNG

Delta Dragonoid
Delta Drago Ball.JPG
2011-04-13 2218.png
Bakugan ep 33 k.png
Dragoindoomdimension.png

Ultimate Dragonoid
Ultimate Drago Ball.JPG
Ultimatedragonoidbakuform2.PNGUltimateform.PNG
Ultimateboostedultima.PNG

Infinity Dragonoid
Ultimate drago.jpg
Infinity drago.jpg
Lunaticburst.PNG

New Vestroia

Neo Dragonoid
Neo dragonoid ball.PNG
Pyrus Neo Dragonoid (1) D.E..jpg
Neo Drago stand.PNG
Neo dragonoid 4.jpg

Cross Dragonoid
Cross Dragonoid Ball form.PNG
Cross Drago.jpg
Odrago02.jpg
Odrago1.jpg

Gundalian Invaders

Helix Dragonoid (v této podobě hrál ještě několik dílů v New Vestroii)
Helixballform.png
Helix bakuganform.png
Dragonsurge.png
Helixdragonimpulse.png

s bitevním vybavením
Helixjetkorballform.png
Jetkorhelxbakuganform.png

Lumino Dragonoid
Ld28.jpg
Lumino9.PNG
Screenshot-211.pngTired.jpg

s bitevním vybavením
Lumino1.PNG
Lumino6.PNG

Blitz Dragonoid
Blitz Dragonoidopen.jpg
Blitz35.jpg
Picture 48.png
Screenshot-225.png

s bitevním vybavením
Ballblitz.png
Picture 54.png

Mechtanium Surge

Titanium Dragonoid
Patryk Jan Cesarz 5 (5).PNG
185px-Titanium DR.png
Patryk Jan Cesarz 10 (3).PNG
2011-07-10 1643.png

Fusion Dragonoid
Screen Shot 2011-09-11 at 5.45.20 PM.JPG
2011-08-15 0048.png
FusionDragonoid1.jpg
1373.JPG

Masquerade

5. listopadu 2011 v 22:40 | superterisek |  Bakugan :D
Masquerade je bojovníkem za Darkus a jeho bakugan je Hydranoid. Hraje v první a naokamžík v druhé řadě. Pomáhá zlému Bakuganovi ovládnout vesmír a k tomu potřebujou získat druhé jádro, které mají bojovníci. Masquerade je nemilosrdný a posílá všechny Bakugany do dimenze zkázy. Jeho nejvetší protivník je Dan. Pořád se snaží o to aby byl jeho bakugan nejsilnější. Masquerade se vtěluje do Alice.

Battle Brawlers

Masqerade Screen.JPG
2011-04-14 1051.png
Masquerade with Special ability card.png
Masquerade's pose 4 the core.png
Bakugan ep 44 8.png
Masquerade with terminal tridant .png
Mac.png

New Vestroia

2011-05-20 1137.png
Malicesquerade2 edited.jpg
Malicesquerade edited.jpg

Alice Gehabich

5. listopadu 2011 v 22:23 | superterisek |  Bakugan :D
Alice je později bojovníkem Bakugan za Darkus a její bakugan bude Hydranoid. Hraje jenom v první a druhé řadě Bakugan. Bydlí v Moskvě s dědečkem, který jí adoptoval jako miminko. Ikdyž nehraje zezačátku Bakugan, tak je odbornicí na strategii a to velice pomáhá Danovi a jeho přátelům. Je velice tichá, milá a hodná na všechny. Jednu dobu pracovala v restauraci Runiných rodičů. Strašně ráda se stará o domácnost a vaří. Do Alice se vtěluje Masquerade, ale ona o tom neví. Později to však zjístí.

Battle Brawlers

Alice Screen.JPG
Alice Working.jpg
Bakugan ep 44 10.png
Brawler-Alice-alice-gehabich-24689487-720-576.jpg
Alice-photo-deleted-scene.jpg
75.jpg
Alice.jpg

New Vestroia

Alice Screen 2.JPG
Alice Angry edited.jpg
Alice activating an ability 02.PNG
AG1.jpg
Alice NV.jpg
Snapshot 001.jpg
Alice-s-worry-face-alice-gehabich-17211944-1024-768.jpg

Julie Makimoto

5. listopadu 2011 v 22:08 | superterisek |  Bakugan :D
Julie je bojovnicí za Subterru a její bakugan je Gorem. Hraje ve všech řadách, ale jenom v první hraje hlavní. Julie je typická puberťácká holka, chováním a oblékáním. Je trošku více uřvaná a už od mala chce být jako její starší sestra. Moc ráda jí, ale potom to všechno hned vycvičí. Pracuje v restauraci u Runo, později v kavárně a potom dělá moderátorku. Když hraje Bakugan, většinou sází na sílu svého Bakugana. Potom zjísí že tomu tak vždy není a pozdějí se stává odbornicí na strategii Subterských Bakuganů.

Battle Brawlers

Julie Screen.JPG
Julie3.jpg
Julie Makimoto Season 1.png
Julie2.PNG
Julie with a Gate Card.jpg
Julie .png
Julie-photo-deleted-scene.jpg

New Vestroia

23.jpg
Julie (in season 2).png
Bakugan julie maikmoto imagen 10.gif
077.png

Gundalian Invaders

Julie outside Bakugan Interspace.PNG
Julie GI 3.jpg
Julie GI 6.jpg
Julie saying Bye.jpg
Julie2.png

Mechtanium Surge

JulieMakimotoMS.jpg
Julie-MS.jpg
Screen Shot 2011-09-13 at 8.52.55 PM.JPG
1316.JPG
Ep33 julie-300x204.png

Marucho Marukura

4. listopadu 2011 v 22:01 | superterisek |  Bakugan :D
Marucho je bojovník za Aquos. Je to další hlavní postavou Bakugan a hraje ve všech řadách. V každé řadě má jiného Bakugana: Preyas, Elfin, Akwimos, Trister a Radizen. Marucho je malý chytrý kluk. Je z bohaté rodiny a jeho dům má velikosti nákupního střediska. Má moderní počítačovou techniku na, kterou je expert. Marucho si myslí, že když ví vše o Bakuganech tak vyhraje. Ne vždy je to tak. Bakugan miluje a je pro ně ho velký šok když prohraje nebo ztratí svého milovaného Bakugana.

Battle Bawlers

File:Marucho.JPG
File:Marucho-photo-deleted-scene.jpg
File:27.jpg
File:174.jpg
Hj.png
Marucho2.PNG
Bakugan ep 46 3.png

New Vestroia

Minx Elfin Marucho.jpg
Marucho New Vestroia.PNG
Marucho ability.png
Sim1.png
173.jpg
Marucho at the beach with preyas and elfin.jpg
Ep 4 4.png

Gundalian Invaders

Akwimos Marucho.jpg
Marucho BakuMeter.PNG
Marucho Crying GI.PNG
Marucho crying.jpg

Mechtanium Surge

Martrintms.JPG
Marucho MS ability.png
Marucho3.jpg
120.jpg

CI5.JPG
CI2.JPG
Screen Shot 2011-09-21 at 7.02.23 PM.JPG
Screen Shot 2011-09-13 at 5.56.11 PM.JPG


Shun Kazami

2. listopadu 2011 v 22:05 | superterisek |  Bakugan :D
Shun je bojovník za Ventus a je další hlavní postavou Bakugan. Ve všech řadách má jiného strážného Bakugana a ti jsou Skyress, Ingram, Hawktor, Taylean a Jaakor. Shun je po dědečkovi ninja. Je klidný a nejde do všeho po hlavě jako Dan. Shun se zná s Danem od mala a moc spolu nevycházeli. Teď je to jiné. Nejraději v klidu sám medituje. Kdysi býval nejlepším bojovníkem Bakugan.

Battle Brawlers

File:90.jpg
File:Shun and Storm Skyress.png
File:Shun ready to throw his Bakugan.jpg

New Vestroia

File:Shun Master Ingram.jpg

Gundalian Invaders


Mechtanium Surge